Nowości !!!

 

I edycja WInO

Pierwsza niepowtarzalna edycja WInO Wiślańska Impreza na Orientację odbędzie się 9 kwietna  2017 roku.  

 

Czy trasa Cross Bike 2013 jest:
.

 

 

   

 

 

 

A A A

Aktualnośći I WInO

 • Wyniki

  W stosownej zakładce są wyniki.

   

 • Parkowanie

   

  Zalecanie bezpłatne miejsca do parkowania.

   

 • Limit osiągnięty

  Na listach startowych ponad 100 uczestników!! Tym samym osiągnęliśmy limit i zakończyliśmy rejestrację na trasie drużynowej/rodzinnej. Ponieważ na trasie długiej nie ma tłoku, indywidualiści będą mogli zgłaszać się jeszcze do środy.

 • Baza I WInO

   

  Baza I WInO zlokalizowana będzie na placu B. Hoffa w Wiśle.

   

   

 • I WInO

  Dzięki wsparciu Miasta Wisła 9 kwietnia, w niedzielę możemy was zaprosić na pierwszą, niepowtarzalną  edycję Wiślańskiej Imprezy na Orientację.

   

  błąd

   

  Baza zawodów będzie zlokalizowana na pl. B. Hoffa  w Wiśle. Przygotowane będą dwie trasy krótka,  łatwą pod względem orientacji ok 3km oraz długa ok 8 km bardziej wymagająca.

  Start uczestników trasy indywidualnej nastąpi o 12:00,  pozostałe drużyny/rodziny wystartują o 12:30. Rejestracja będzie możliwa od 11:00 .

  Uczestników rywalizacji indywidualnej obowiązuje wpisowe 10zł. Wpisowe dla drużyny/rodziny to 10zł.  Zapraszamy zwłaszcza rodziców z dziećmi. Szukanie punktów kontrolnych w terenie to doskonała zabawa. Nie przejmuj się że nie biegasz czy nie brałeś udziału w zawodach na orientację. Trasę możesz pokonać spacerem nie zaliczając wszystkich punktów, a my (organizatorzy) chętnie wytłumaczymy na czym polegają zawody na orientację.

  Bieżące informacje można znaleźć na stronie

  www.facebook.com